Foire-aux-questions.png

Najczęściej zadawane pytania

Pass2Mobile odpowiada na najczęściej zadawane pytania

Pass2Mobile jest firmą świadczącą usługi i płatności online. Od rozrywki po Chat i VOD, oferujemy naszym klientom doświadczenia premium w naszych usługach multiplatformowych poprzez rozwiązanie płatnicze dla operatorów komórkowych.

Na pewno kliknąłeś w jedną z naszych reklam w internecie podczas korzystania z telefonu lub tabletu. Być może wykonałeś też polecenie zaproponowane przez Twojego operatora komórkowego (wyślij słowo kluczowe SMS-em, otwórz Menu USSD itp.). Po kliknięciu w reklamę w Internecie, zostałeś przekierowany na naszą stronę subskrypcji. Jest to strona, na której musisz potwierdzić płatność poprzez kilka kroków, aby otworzyć swój dostęp do usługi. Bez tego dostęp nie może być przyznany. Do tego momentu nie jesteś obciążany żadną kwotą. Po zatwierdzeniu zgody w kolejnych krokach, nasza strona składa wniosek o obciążenie do sieci komórkowej na uzgodnioną kwotę. Kwota ta zostaje następnie pobrana z Twojego konta w telefonie komórkowym typu pre/post paid i dostęp do naszego serwisu zostaje przyznany.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE

Nasze połączenie z operatorem sieci komórkowej umożliwia nam obciążenie użytkownika płatnością za dostęp do usługi subskrypcyjnej - poprzez dodanie płatności do faktury operatorskiej za abonament lub obciążenie konta w przypadku karty pre-paid.

Utworzenie konta następuje automatycznie podczas rejestracji. W zależności od usługi, którą subskrybujesz, będziesz musiał zalogować się za pomocą danych uwierzytelniających dostarczonych przez sms lub za pomocą swojego numeru telefonu, który będzie pełnił funkcję identyfikatora. W razie wątpliwości proszę zapoznać się z FAQ usługi.

Kliknij w menu "Wypisz się z subskrypcji" znajdujące się na górze strony i postępuj zgodnie z instrukcją